Facebook

Navigation

Partnerzy

 

 

Pol-Cafe

POLONIJNE ORGANIZACJE I SPOŁECZNOŚCI W NIEMCZECH

Wciąż uzupełniamy dane o organizacjach i społecznościach polonijnych działających w Niemczech. Poniżej prezentujemy kontakt do ponad 60-ciu społeczności. Zapraszamy do poznania się, przynajmniej wirtualnego. Prosimy, przysyłajcie nam informacje o brakujących organizacjach i pomóżcie tworzyć, tak potrzebną wszystkim bazę danych środowisk polonijnych w Niemczech.

Zapraszamy również wszystkich do współpracy i wymiany banerów na stronach.

Kontakt z redakcją Pol-Cafe: info@pol-cafe.de

 

Działacze społeczni: www.pol-cafe.de/dzialacze

 

Agit Polska - Polsko-Niemiecka Inicjatywa Kooperacji Kulturalnych e.V. www.agit-polska.de

Ahoj Nachbarn e.V. www.ahojnachbarn.eu

Organizacja Artystyczna ART-ERIA e.V. www.art-eria-info.de

Blog autorski Waldemara Kostrzębskiego "Poezja po godzinach" http://waldemar-kostrzebski.blogspot.de/

 

Bractwo Motocyklistów Polskich na Obczyźnie www.bractwo-motocyklistow.de

Chopin Gesellschaft w Darmstadt www.chopin-gesellschaft.de

Deutsches Polen Institut w Darmstadt www.deutsches-polen-institut.de

Deutsche Welle www.dw.de/polish

http://dojczland.info/ - portal internetowy

Deutsch-polnische Elterninitiative zur Förderung der Zweisprachigkeit e.V. www.krasnale.de

E-Polonia - portal internetowy www.e-polonia.pl

Filmland Polen, Polen Deutsch-Polnisches FilmForum e.V. www.filmlandpolen.de

 

Fraueninitiative Berlin-Warschau e.V.  www.frauenini-berlin-warschau.de

 

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej http://fwpn.org.pl/

Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego www.kreisau.de, www.krzyzowa.org.pl

Międzynarodowe Centrum Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie "Marianum" w Carlsberg www.oaza.de

Carlsberg

Chór „BENEDICTUS” w Wuppertalu www.chor-benedictus.com

Chrześcijańskie Centrum Krzewienia Kultury, Tradycji i Języka Polskiego w Niemczech e.V. www.chrzescijanskie-centrum.de

Concordia - Polonijny Osrodek Spotkan Polskiej Misjii Katolickiej w Niemczech www.haus-concordia.com

Concordia

DARMSTADT.PL - portal internetowy www.darmstadt.pl

Die Brücke e.V. Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie „Most" www.diebruecke-darmstadt.de

Fundacja Polsko-Niemieckie Pojednanie www.fpnp.pl

Gmina Polska „Piast” w Essen  www.piastessen.com

Institut POLONICUS www.institut-polonicus.eu

 

Kongres Polonii Niemieckiej - www.kongrespn.org

 

Kontakty  www.kontakty.org

 

Konwent Organizacji Polskich w Niemczech http://konwent.de/

Kosmopolen eV Künstler und Kulturverein www.kosmopolen.de

 

Portal www.mowimypopolsku.org  / www.panoramafirm.de

 

Mypolacy - portal www.mypolacy.de

Niemiecko - Polski Chór Brema www.d-pl-chor-bremen.de

 

Niemiecko-Polski Chór "Spotkanie", Berlin www.deutsch-polnischer-chor-berlin.eu

Niemiecko Polskie Towarzystwo Kulturalne POLONICA e.V. Kolonia www.polonicaev.de

NIKE Stowarzyszenie Polskich Przedsiębiorców www.nike-ev.com

Nowy Land www.nowyland.blogspot.de

Perełka - Tanzgruppe der Polnischen Zentrale für Schul- und Bildungswesen in Deutschland e.V. www.facebook.com/tanzgruppe.perelka

Polen.pl - portal www.polen-pl.eu

PolenCup - Coroczny turniej tenisa ziemnego  www.polencup.de

 
POLONEZ – Polski Zespół Folklorystyczny w Darmstadt www.polonez-darmstadt.de
 

Polonia XXI portal www.polonia21.de

Polonia Berlin portal www.poloniaberlin.de

Portal Polonia Świata www.polonia.org

 

Polonia VIVA - portal internetowy http://polonia-viva.eu

Polscy Prawnicy - portal www.polscyprawnicy.org

 

Polska Macierz Szkolna w Niemczech www.polskamacierzszkolna.de

 

Polska Misa Katolicka w Niemczech www.pmk-niemcy.eu

Polska Misja Katolicka w Niemczech

Polska Rada Spoleczna w Berlinie www.polskarada.de

Polskie Kwiaty Wuppertal – Zespół Tańca Folklorystycznego (FB) https://www.facebook.com/polskiekwiaty.wuppertal

Polski Instytut w Berlinie www.polnischekultur.de

Polskie Stowarzyszenie Kulturalne POLONIKA T.z. w Getyndze  http://polo.polonika-getynga.de/

Polskie Towarzystwo Medyczne w Niemczech T.z. www.poloniamed.de

Polskie Towarzystwo Szkolne "Oświata" z Berlina www.oswiataberlin.de

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Kulturalne „Kopernik” Monachium www.polonia-monachium.info

Pol-Tanz - Grupa taneczna http://poltanz-babsii.jimdo.com/

Portal Polonii Düsseldorf www.naszazajta.pl

Redakcja „Po-Prostu” Monachium www.po-prostu.eu

RODŁO - Związek Polaków w Niemczech www.zpwn.org

Rynek- magazyn polonijny www.rynek.de

SALONIK e.V. Der deutsch-polnische Kulturverein SALONik www.salonik.de

 

Stowarzyszenie Polsko-Niemieckie „Sąsiedzi“ / Gesellschaft für deutsch polnische Nachbarschaft Sąsiedzi e.V. http://blog.gdpns.de/pl

Teraz Polonia - portal www.terazpolonia.de

Towarzystwo Krzewienia Kultury Polskiej "Polonez" w Münsterland e.V. www.polonia-muensterland.de

Twoje Miasto - Polonijny Magazyn Publicystyczno-Kulturalny www.twojemiasto.eu

Warszawianka-Neuß e.V.  www.warszawianka-neuss.de

Stowarzyszenie Wieża Krakowska w Norymberdze oraz Krakauer Haus, www.krakauer-turm.de, www.krakauer-haus.de

 

Wspólnota Polska http://wspolnota-polska.org.pl/

Zrzeszenie Federalne – Polska Rada w Niemczech T. z. http://prwn.de/

Zrzeszenie Federalne Polskich Inżynierów i Techników w Niemczech T.z. Berlin www.pol-ing.de

Zrzeszenie Polskojęzycznych Prawników T.z. (Verband Polnischsprachiger Juristen (VPJ) e.V.) www.vpj.info

Związek Harcerstwa Polskiego w Niemczech http://zhpwn.org/

Związek Nauczycieli Języka Polskiego i Pedagogów z.T. w Niemczech  www.jpolski.de

Żółte Strony - Polski Informator Branżowy w Niemczech www.zoltestrony.de

 

Polecamy!

www.pol-cafe.de/radio

Telewizja Polonijna

Pepe TV www.pepe-tv.de

Poznaj Samo Życie!

Bezpłatny próbny abonament!

 tel. 0231/101948 (9:00-16:30)

www.samo-zycie.de

HOTELik Jazzlove przy Restauracji Gdanska

www.gdanska.de

Sklep z odzieżą damską i akcesoriami

„Claudia” Gladbeckerstr. 14,

Zone 1, 46236 Bottrop

Twoje Miasto

www.twojemiasto.eu

Akuna Köln-Irena i Martin Thomann

www.akuna-koeln.de

Adwokaci/Rechtsanwälte

www.lmp-anwaelte.de
Bismarckstr. 30
59065 Hamm

 

Buchführungsservice

Usługi rachunkowe

Teresa Widera

www.pol-cafe.de/bfs-widera

Profesjonalne usługi fryzjerskie w domu klienta

Bergkamen i okolice

Tel. 0176-722 630 70
+49 (0) 2307 362 1409

Obecna pogoda

Essen: czyste niebo, 17 °C

Odwiedzający

  • Total Visitors: 163851
  • Unique Visitors: 7002
  • Registered Users: 5
  • Last Registered User: Monika
  • Published Nodes: 576
  • Your IP: 54.158.212.93
  • Since: 22/09/2017 - 09:40

Link1 | Link2 | Link3

Copyright www.pol-cafe.de © 2013. All Rights Reserved.